who sells the best rolex watch replica hosts the entire ethnic heritage with regards to sleep.luxury copy rolex pearlmaster is invariably headed by fine quality.
Výrobce traktorů LS - firma LS Mtron | STAUFČÍK, s.r.o.
fb

O firmě

Firma STAUFČÍK, s.r.o. se zabývá výrobou, importem, exportem a prodejem malé zemědělské a zahradní mechanizace a drobného příslušenství již 28 let.

Naším hlavním výrobním programem je univerzální jednoosý malotraktor - motokultivátor MKS-60, který nabízíme s širokou řadou příslušenství, činících z tohoto stroje jeden z nejuniverzálnějších zařízení tohoto typu na trhu. 
V letech 2003 až 2008 jsme se zabývali dovozem malotraktorů JINMA do ČR a jejich servisem, později jsme do naší nabídky přidali také traktory značky MAHINDRA. Našim zákazníkům poskytujeme servisní zázemí včetně dodávek náhradních dílů na všechny námi dodávané modely traktorů, to znamená značky JINMA, Mahindra a DONG FENG. 
Vrcholem naší aktuální nabídky traktorů je pak ucelená řada korejských traktorů značky LS TRACTOR ve výkonech od 25 do 101 HP, které jako autorizovaný distributor výrobce - firmy LS Mtron Ltd. nabízíme v České republice exkluzivně.

K námi dodávaným traktorům jsme schopni zajistit veškeré dostupné příslušenství a nářadí.

e-shop Kultivátory MKS
Float banner
příslušenství náhradní díly